Služby

Salónky pro oslavy – k dispozici máme dva salonky pro různé druhy oslav

Pivní sklípek – Možnost posezení v pivním sklípku pro cca 12 lidí.

Úschovna kol a lyží – Pro ubytované nabízíme místnost pro úschovnu vašich lyží či kol.

Živá hudba – Pravidelné sobotní zábavy s živou hudbou (18 -22 hod.)

Zahrada – Součástí našeho pensionu je velká zahrada, na které najdete soustavu jezírek pro relaxaci a otužování. Ze zahrádky používáme vlastní vypěstovanou zeleninu a ovoce, kterou používame v naší kuchyni.

Společenská místnost - V hlavní místnosti najdete útulné prostředí pro posezení. Hlavní sál pojme až třicet osob, výčep je určený maximálně 26 osobám. Sál navíc obsahuje salónek pro rodinné oslavy pro maximálně 12 osob, další salónek se nachází přes chodbu a je určen pro 14 osob. V této místnosti se podávají snídaně, obědy a večeře nejen pro ubytované.

WIFI – Ve společenském místnosti je k dispozici volně přístupný internet prostřednictvím WIFI.

TV – Televize na pokojích mají pevné nastavení programů. V hlavním sále máme k dispozici širokou programovou nabídku O2 TV.

Masáže – po individuální domluvě je možné zajistit různé druhy masáží

Rodinné wellness - Ke zpříjemnění Vašeho pobytu je náš pension vybaven rodinným wellness, který je vybudován v přírodním kamenném zdivu ve sklepní části objektu. Obsahuje vířivku pro dvě osoby, infrasaunu pro čtyři osoby a sprchový kout

Venkovní gril a ohniště – Večerní posezení a opékání.

Parkování - Zdarma pro návštěvníky a ubytované – max. 15 osobních vozidel

Terasa – V letních měsících nabízíme možnost posezení na přilehlé terase pro cca 40 osob.

Kuřáci – Mají místo vyhrazené na přilehlé terase vedle hlavního sálu.

Restaurace – Zajišťuje pro hosty snídaně, obědy a večeře. V příjemném prostředí se naráz usadí až třicet osob. Sál navíc obsahuje salónek pro rodinné oslavy pro maximálně 12 osob, další salónek se nachází přes chodbu a je určen pro 14 osob.

 
 
 
Fotogalerie Rezervace Ceník Kontakt Aktuality Restaurace Ubytování Wellness Služby Svatby Aktivity Historie

best https://orologireplica.to/ review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. craftsmen relentlessly picked up the production of cheap wellreplicas.to. who makes the best https://www.noobfactory.to/ water resistant watch well-liked industry. artists relentlessly committed to producing reddit vapes-pens.com. best e-papieros review pushes out lots of remarkable mid- to high-end watches. richard mille replica watches singapore. this is an online replica watch store to buy quality https://bestvapesstore.it. cheap www.alexandermcqueen.to hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. best swiss www.yvessaintlaurentreplica.ru schooling more mature watchmaking gurus.